• Veronika

VÍTÁNÍ, RADOST A HOUBY!

S láskou a radostí se vracím k tomuto blogu, který za dva měsíce oslaví dvouleté výročí. Jelikož psaní je třeba trénovat, jsem moc ráda za volnou platformu, kterou pro mě tento blog je. Co tady můžete očekávat? Čtyři články měsíčně vždy do každé kategorie jeden.


U knih klasicky recenzi, názor, shrnutí děje. Vždycky taky napíšu, jaké téma, žánr, konkrétní knihu budu číst další měsíc, takže budete moct číst se mnou. Hodlám konečně zkusit sci-fi, cestopis od Ladislava Zibury, knihu vydanou samonákladem. Nebude chybět ani značka světový bestseller, klasika, horor atd. Každý měsíc bych ráda jinou dávku čtiva.


V kategorii psaní budou úryvky příběhů, popisy, charakteristiky, kreativní psaní atd. Měla by to být košatá, libozvučná čeština, která bude mít strukturu, smysl a měla bych se hezky potrénovat ve stylistice a slovní zásobě.


Ze života budou naopak volně pochytané úryvky aktuálního dění.


Filmy a seriály. Netřeba dlouze vypisovat, co od této kategorie očekávat. Tipy, názory, doporučení.


Na úvod jsem tedy shrnula, co od sebe já očekávám, že zvládnu a na co se vy, čtenáři, můžete těšit.


Z aktuálního dění:


Těším se na podzim. Od té doby, co nemám nástup září spojený se školní docházkou, se nemůžu dočkat opršených dní, zapalování svíček, horkých čajů a knih, na které přes rok nebyla nálada nebo čas.

Co mi udělalo v poslední době radost?


Houby! Vyrazili jsme na houby a našli. Už se nemůžu dočkat pořádného podzimu s příchutí bramboračky!


Nechala jsem si vyvolat fotky z Azor, Mallorky i Sicílie, ze svatby a z letošního žití, mám dvě krásná alba a dohromady 250 fotek.


Kniha Hodinky, kterou sem moc cpát nechci, ale jelikož je velmi podstatnou součástí mého života, nepůjde to jinak, je v tiskárně! Nejkrásnější je, že bude určitě hotová v první půlce září. Jak se na to naše knižní miminko těším, vám ani popsat nedokážu!


Přeji všem krásný začátek září, za

12 zobrazení