• Veronika

léto 2018


Uplynula nejdelší doba mýho nesdílení a nepsaní sem na blog a přitom je pořád tolik věcí, co by se dalo sdílet. Loňský listopad a prosinec jsem byla schopná psát každý druhý den vlastně o všem a o ničem a možná teď až moc přemýšlím nad celkovým poselstvím jednotlivých článků a nechtějí se mi psát kecy o ničem. Nejsem si ale jistá, jak moc to zvládnu splnit.


O co bych se s celým tím neviditelným internetovým světem ráda podělila, je moje odhodlání, radost a láska, která mě naplňuje při psaní knížky. Fuu zní to tak vážně a ještě mi to nejde moc říkat nahlas, ale je to tak. Já píšu knížku. A po dlouhých hodinách strávených s Příběhem, který vytvářím, bych vám chtěla říct, že jsem na něj opravdu pyšná. Postupně jsem přepsala většinu prvních kapitol, takže ty, co jsou tady na blogu, budou v předělané formě v knížce a nějaké jsem vymazala úplně, postupně totiž zjišťuju, že mi do celkového rázu příběhu nepasují, a tak je předělávám. Píšu si svoji knížku a jsem totálně nadšená z fáze v jaký je, i když sama nevím, jestli je to fáze začátku, prostředku nebo konce.A pořád píšu dál a těším se z každý nový stránky a miluju celej ten svět, kterej mi tak nějak sám vzniká pod rukama. A strašně moc si přeju, aby se i vám příběh líbil.


Další koláže a opráski, které k příběhu plácám, mám na Pinterestu. Tak klidně mrkněte.


Jinak léto jsem si moc užila (nevím, proč to píšu, jak kdyby už končilo) a neslo se v duchu:


Bazén.


Slunce, až moc slunce a poté vyrážka ze slunce.


Pár drinků a večerů, kdy jsme číhali na první hvězdy a v 11 večer nám nebyla v tílku a kraťasech zima.


Nefénování se a možnost sušení vlasů na slunci a jejich následný vyšisování, který se mi fakt líbí.


Pár cest na kole a pár vymetenejch společenskejch událostí (na který se nám samozřejmě děěsně nechtělo a nakonec nebyly až tak špatný).


Zjištění, že na světě existují lidé, které když potkáš poprvé v životě, zjistíš, že si s nima rozumíš víc, než s lidmi, které znáš většinu života.


Pohledy! Z Itálie, Rakouska, Písku a Beskyd.


Červencová knižní soutěž – vyhrála jsem 500Kč na knížky, takže největší paráda.


Skákání na balíky.


Chození do práce a nadávání na počasí – to vedro v létě je prostě strašná katastrofa! (Ale o tom bude samostatný článek).


Pečení medovníků na zakázku a vaření výbornejch jídel.


Zasazení dvou nových ananasů, mandarinek a citronů.


Desítky rajčatovo - okurkových salátů.


Ze života holky na vesnici – vykopávání brambor, sbírání jablek, dělání moštu.


Jo a jeden červnovej východ slunce na Sněžce.
17 zobrazení