• Veronika

Dobré zprávy

Dvě zprávy zlepšující den mi dneska přišly. Jedna poštou virtuální, druhá poštou papírovou. Jak kdyby tušily, že mi od rána seděla na zádech ne úplně dobrá nálada. Vlastně bych se zcela bez okolků a jakýchkoliv pokusů o předstírání zaškatulkovala pod nálepku protiva protivná. Počasí se naladilo na podobnou notu jako já a společně si kvílíme dnem. Abych vás nenakazila svou litanií o neštěstích, která jsem si naordinovala, podělím se s vámi o ty krásné zprávy.


Recenze čtenářky, která si knihu koupila na hithitu. :)


Malé přiznání: V posledních dnech se velmi často přistihuji, jak se směju do počítače nebo na mobil. To když mi zázračná krabička pípne a já čtu mail, zprávu, komentář nebo recenzi, jak kniha Hodinky sklízí pochvaly. Připadám si jako maminka, která je velmi pyšná na své dítě, protože to v životě někam dotáhlo!


Prvních pár poznatků za posledních čtrnáct dnů, kdy lidé čtou knihu Hodinky:

Za prvé: Kniha se líbí a už to není „jenom“ názor rodiny nebo kamarádů.

Za druhé: Dostávám recenze s velmi laskavým oslovením – Verunko – a to i v případě, kdy čtenáře neznám, což mě dojímá a přijde mi to neuvěřitelně milé.

Za třetí: Nikdy jsem necítila tak zvláštní tlak a tanec v mozku, jako když po čtvrté za den obnovuji databazeknih.cz zadávám Hodinky a číhám na nové názory a recenze.


Druhá dobrá zpráva, která přišla poštou papírovou byla z ostrova za Lamanšským průlivem. Vhrnula mi slzy do očí a já s úctou, radostí a úsměvem rozdělala svatební oznámení od mé drahé skoro sestry Aničky, která se vdala. Netušila jsem, že to někdy přiznám, ale grafikou a zpracováním natrhla našemu svatebnímu oznámení zadek.

Nevím, co je to za zvláštní druh pocitu, když se vám někdo blízký vdá nebo ožení. Sama u sebe jsem to zdaleka tak neprožívala, ale i tak má můj svatební článek přes tři sta přečtení, takže je to téma vskutku zvláštně zakódované někde v našich genech.


Víc už se dnes rozepisovat nebudu, jen už po sto padesátý musím, se smutným pohledem z okna, napsat, jak vzpomínám na tropický ostrov Réunion, kde jsme přesně před dvěma lety přistáli…

0 zobrazení